AVerMedia AS510: elegancka listwa głośnikowa

Jakub Kornacki
AVerMedia AS510: elegancka listwa głośnikowa

AVerMedia AS510 jest smukłą, elegancką i bardzo praktyczną listwą głośnikową, która z pewnością sprawdzi się podczas oglądania ulubionych filmów na ekranie nowoczesnego telewizora.

0

AVerMedia AS510 to kompaktowych rozmiarów soundbar, który został przeznaczony do wzmocnienia brzmienia pochodzącego z nowoczesnych odbiorników telewizyjnych. Zestaw muzyczny występuje samodzielnie w postaci eleganckiej listwy głośnikowej. Producent zatroszczył się o specjalną konstrukcję modelu, która wspiera przestrzenną emisję dźwięku.

AS510_side

AVerMedia AS510 wyróżniają kompaktowe, niewielkie rozmiary (940x61x66 mm). Użytkownicy nie muszą martwić się o niewielką ilość miejsca, jakim dysponują. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości dźwięk oferowany przez najnowszy system muzyczny. Całkowita moc wyjściowa wynosi 40 W. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 35 do 20 000 Hz.

AS510_Front

Wewnątrz AVerMedia AS510 zastosowano cztery pełnowymiarowe głośniki dwucalowe i dwa pasywne radiatory. Producent zastosował następujące wyjścia: 1 x optyczne, 1 x AUX (L/R), 1 x liniowe, 1 x USB. Dodatkowo istnieje możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia z wybranymi urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono trzy tryby equalizera: do filmów, gier i muzyki.

Listwę głośnikową AVerMedia AS510 wyceniono na około 435 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą producenta.

Źródło: AVerMedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.