AVerMedia DVD EZMaker 7: konwerter filmów VHS

Jakub Kornacki
AVerMedia DVD EZMaker 7: konwerter filmów VHS

Kasety VHS już dawno wyszły z obiegu. W wielu domach można jednak znaleźć kolekcję filmów zapisanych własnie na tego rodzaju nośnikach. AVerMedia DVD EZMaker 7 jest praktycznym konwerterem, przy użyciu którego przywrócimy do życia stare filmy.

0

Dzięki AVerMedia DVD EZMaker 7 można w prosty i błyskawiczny sposób przerzucić zapisany na kasecie VHS materiał na dysk komputera. Warto podkreślić, że przy okazji przerzucania materiału na znacznie nowszy i dużo pewniejszy dysk, cyfrowy obraz pozostaje "oczyszczony", a stare nagrania nabierają zupełnie nową jakość.

C039_gallery_02

AVerMedia DVD EZMaker 7 stwarza możliwość przeniesienia nagranego materiału do jednego filmu DVD lub VCD. Producent zapewnia, że to wszystko odbywa się bez jakiejkolwiek straty sygnału. Konwerter dodatkowo został wyposażony w złącze USB 2.0, dzięki któremu komputer może zostać podłączony do domowych urządzeń wideo takich jak np. DV, V8, VHS czy odtwarzacze DVD i VCD.avermedia-ezmaker

Działanie AVerMedia DVD EZMaker 7 opiera się na technologii plug&play. Urządzenie jest gotowe do pracy chwilę po podłączeniu do komputera. Konwerter zajmuje niewiele miejsca, bez problemu można go przechować czy przetransportować nawet w kieszeni. Dedykowane oprogramowanie Cyberlink umożliwia stworzenie własnego filmu z kilku klipów, przygotowanie własnego menu czy edytowania istniejących nagrań.

AVerMedia DVD EZMaker 7 wyceniono na 249 zł.
Produkty AVerMedia znajdziesz tutaj.

Źródło: AVerMedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.