AVerMedia GS331: elegancka listwa głośnikowa

Jakub Kornacki
AVerMedia GS331: elegancka listwa głośnikowa

AVerMedia GS331 jest niewielkich rozmiarów listwą głośnikową, która może stanowić alternatywę dla tradycyjnych głośników komputerowych. Urządzenie łączy w sobie minimalistyczne wzornictwo i dobre brzmienie.

0

Kompaktowych rozmiarów listwa głośnikowa AVerMedia GS331 została przeznaczona przede wszystkim do współpracy nie z telewizorami, a z monitorami. Minimalistyczny design sprawia, że może zostać ona umieszczona bezpośrednio pod monitorem. Soundbar został wyposażony w kilka złączy, a technologia Bluetooth 4.0 umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi.IMG_0030

AVerMedia GS331 jest potwierdzeniem tego, że minimalistyczny design wcale nie musi oznaczać niewielkiej mocy urządzenia. Wręcz przeciwnie. Nowy soundbar charakteryzuje wysokiej jakości klarowne i czyste brzmienie, a całkowita moc wyjściowa urządzenia wynosi 40 W. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 35 do 20 000 Hz.

IMG_0035

AVerMedia GS331 to urządzenie, które zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o graczach. W nowym urządzeniu producent zastosował jednak trzy różne tryby equalizera: do gier, do filmów oraz do muzyki. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł spersonalizować brzmienie do aktualnych zapotrzebowań.IMG_0039

Najnowsza listwa głośnikowa została dostrojona pod konkretną konfigurację "krzywej dźwięku", której zadanie polega przede wszystkim na wzmocnieniu niskich i wysokich tonów. Warto podkreślić, że AVerMedia GS331 jest kompatybilny ze sprzedawanym osobno subwooferem GS335 o mocy 70 W.

Listwę głośnikową AVerMedia GS331 wyceniono na 499 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Źródło: AVerMedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.