Acopower: turystyczna chłodziarko-zamrażarka

Marek Cekaw
Acopower: turystyczna chłodziarko-zamrażarka

Już wkrótce rozpoczną się wakacje i wiele osób zechce spędzić czas na biwakach. Przyda im się wówczas turystyczna chłodziarko-zamrażarka o nazwie Acopower, która w dodatku potrafi naładować nasze urządzenia mobilne.

0

Acopower to wielofunkcyjne urządzenie, które idealnie nadaje się na różnego rodzaju biwaki oraz obozowanie poza domem, nie zmuszając nas do rezygnacji ze zdobyczy nowoczesnej technologii.

Produkt ma wymiary 58,6 x 47,5 x 37,8 cm i waży 12,6 kg. Jej masa jest spora, więc producent wyposażył ją w kółka oraz teleskopową rączkę, które ułatwiają transportowanie lodówki. Jej pojemność wynosi natomiast aż 47 litrów, co pozwala zapakować sporo jedzenia oraz napojów, które dzięki odpowiedniej izolacji ścianek, będą przechowywane w niskiej temperaturze przez długi czas.

Acopower nie jest jednak typową lodówką turystyczną. Urządzenie ma kompresor LG, a więc może służyć jako przenośna zamrażarka. Zasilana jest ze 173 kWh baterii, która wystarczy na utrzymanie temperatury 0 stopni przez maksymalnie 20 godzin. Bateria może dodatkowo pełnić funkcję powerbanku, ładując nasze urządzenia przenośne. A jeśli nasz pobyt będzie dłuższy, wówczas dzięki 120 W panelowi solarnemu, jej ponowne naładowanie zajmuje około dwie godziny.

Acopower dostępne jest w cenie 560 dolarów. Nie jest to niska kwota, ale możliwości sprzętu także nie są małe.

Acopower1

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.