Agito.pl na podium

Jakub Kornacki
Agito.pl na podium

Jeden z największych sklepów internetowych na terenie naszego kraju, portal Agito.pl, zdobył pierwsze miejsce w Rankingu Zaufane Opinie Ceneo.pl. Konsumenci oceniali jakość obsługi, dostawę zakupionych przedmiotów, a także kontakt z przedstawicielami sklepu.

0

W rankingu Ceneo.pl wzięło udział blisko milion respondentów, którzy korzystali z oferty sklepów internetowych od stycznia do grudnia 2013 roku. O poszczególnych miejscach zadecydowała ogólna liczba głosów, uwzględniająca jakość towaru, proces dostawy, a także komunikacji. Sprawdzano także, czy dostawca informuje klienta o dostępności towarów. Sklepy internetowe mogły zostać nagrodzone dodatkowymi punktami za udział w Programie Ochrony Kupujących Ceneo, posiadanie placówek osobistego odbioru, a także za średnią miesięczną liczbę Zaufanych Opinii.

„Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację o wysokiej pozycji Agito.pl w Rankingu Zaufane Opinie 2013. Doceniamy to wyróżnienie, ponieważ zaufanie klientów jest fundamentem prowadzenia e-biznesu. Stanowi podstawowy czynnik decydujący o tym, że przy okazji następnych zakupów klienci do nas wrócą oraz będą polecali nas swoim znajomym. Nieustannie pracujemy nad jakością obsługi w naszym sklepie - w ubiegłym roku zainwestowaliśmy we własny, duży magazyn pod Warszawą oraz wprowadziliśmy usługę „Dziś dostawa” w Warszawie i okolicach. Dlatego przyznane wyróżnienie stanowi ukoronowanie naszych starań. Miejsce na podium w rankingu Ceneo to także sygnał potwierdzający silną pozycję sklepu Agito.pl na rynku e-commerce w Polsce” - powiedział Szymon Bujalski, Członek Zarządu Agito.pl.

Źródło: informacja prasowa, Agito.pl, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.