Aicok: przenośny grill węglowy

Marek Cekaw
AGD  Aicok  Grill 
Aicok: przenośny grill węglowy

Firma Aicok zaprojektowała nowy model, przenośnego grilla węglowego. Urządzenie cechuje się niską masą, kompaktowymi rozmiarami oraz tym, że podczas pracy nie emituje żadnego dymu.

0

Wprawdzie sezon grillowy już się skończył, ale za kilka miesięcy rozpocznie się po raz kolejny. Warto więc już teraz pomyśleć o odpowiednim sprzęcie, który pozwoli nam przyrządzić pyszną karkówkę, rybę lub inne rodzaje mięs. Dobrze byłoby też, gdyby był to sprzęt wygodny i mało uciążliwy w obsłudze.

Aicok 1

Te kryteria spełnia nowy model grilla firmy Aicok. Jest to przenośny grill bezdymny, zasilany węglem drzewnym. Urządzenie ma wymiary 33,5 x 33,5 x 21,3 cm i waży 4,3 kg. Producent zadbał przy tym o wygodny transport grilla, dodając do niego specjalną torbę.

Sprzęt wyposażono w solidne żeliwne palenisko, które doskonale rozprowadza ciepło i osiąga odpowiednią temperaturę w zalewie 5 minut. Jest to możliwe dzięki specjalnemu, zasilanemu baterią wentylatorowi, pozwalającemu regulować dopływ powietrza.

Aicok 2

Jest też ruszt z powłoką zapobiegającą przywieraniu, który dzięki temu jest łatwy w czyszczeniu. Natomiast obudowa o dwuwarstwowej konstrukcji nie rozgrzewa się, chroniąc użytkownika przed oparzeniami podczas nakładania potraw. Natomiast specjalna konstrukcja pojemnika na węgiel zapobiega kapaniu do niego tłuszczu, co znacznie ogranicza ilość emitowanego dymu.

Grill firmy Aicok oferowany jest w cenie 77 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.