Aimores AS-UP22: wielofunkcyjny blender

Marek Cekaw
Aimores AS-UP22: wielofunkcyjny blender

Sprzęt AGD potrafi być nie tylko wielofunkcyjny, ale i niezwykle nowoczesny. Przykładem takiego urządzenia jest zaawansowany technologicznie blender Aimores AS-UP22, w którym możemy także gotować zupy.

0

W niewielkich kuchniach szczególnie cenione są urządzenia wykonujące więcej niż jedną funkcję, gdyż są bardziej użyteczne ze względu na mniejszą ilość zajmowanego miejsca. Takim produktem jest bez wątpienia blender Aimores AS-UP22.

Aimores1

Urządzenie jest niezwykle użyteczne i zaawansowane technologicznie. Producent wyposażył je w cyfrowe sterowanie oraz duży i czytelny ekran dotykowy, umożliwiający kontrolowanie pracy sprzętu. Ekran przypominający smartfon, pozwala wybrać jeden z sześciu dostępnych programów, umożliwiających przygotowanie smoothies, soku, lodów, koktajli mlecznych, zupy oraz wielu innych potraw.

Aimores2

Sprzęt dysponuje więc 900 W silnikiem napędzającym ostrza szatkujące produkty, a także 800 W grzałką, która wykorzystywana jest do gotowania. Natomiast kielich, w którym przygotowywane są składniki, powstał z wytrzymałego na temperaturę szkła boranowego i ma pojemność 1,36 litra.

Aimores3

Ten użyteczny gadżet może być nasz już za 269,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.