Akcesoria do projektorów Philips PicoPix

Jakub Kornacki
Akcesoria do projektorów Philips PicoPix

Trzecia generacja projektorów kieszonkowych Philips PicoPix została wyposażona w nowe złącza. Dzięki nim do urządzeń można podłączyć zewnętrzne produkty, które zwiększają funkcjonalność najnowszej serii projektorów.

0

Jedno z nowych złącz, które zostało umieszczone na spodzie projektorów kieszonkowych Philips PicoPix 3407, 3410 oraz 3610 umożliwia podłączenie dodatkowych głośników, baterii, a nawet odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Producent postanowił wyprodukować stację dźwiękową PPA7300, która została wyposażona w dwa wbudowane głośniki stereo o mocy 2x 2W. W akcesorium zastosowano baterię, dzięki której czas pracy projektora zostanie podwójnie wydłużony.

Podłączenie innowacyjnej stacji do projektora wiąże się z projekcją o wykorzystaniu maksymalnej mocy (jasności) lampy. Stacja PPA7301 została wyposażona w antenę DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki temu rozwiązaniu projektor będzie mógł wyświetlać programy telewizyjne. Postęp technologiczny sprawił, że dużych rozmiarów obraz telewizyjny może być ukryty w kieszonkowych rozmiarach urządzeniach. et1

Producent postanowił również wyprodukować przewód PPA1240, który został przeznaczony do pełnowymiarowego złącza USB w trzeciej generacji projektorów PicoPix. Specjalny kabel pozwala podłączyć urządzenia, które wyświetlają obraz w standardzie MHL. Wśród nowości znajduje się również ochronne etui PPA4200 dla projektorów, jak i akcesoriów. 

Wszystkie nowe produkt zostały objęte rocznym okresem gwarancyjnym. Ich ceny oraz dostępność poznamy na początku marca.

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.