Akcja promocyjna „Canon – Zwrot gotówki”

Jakub Kornacki
Akcja promocyjna „Canon – Zwrot gotówki”

„Canon – Zwrot gotówki” to kolejna atrakcyjna akcja promocyjna, w ramach której zakup wybranych produktów będzie premiowany częściowym zwrotem pieniędzy, którą klient wyda na nowy sprzęt fotograficzny.

0

Aby wziąć udział w atrakcyjnej ofercie promocyjnej należy zakupić wybrany produkt, który bierze udział w promocji do 31 stycznia 2018 roku. Celem potwierdzenia zakupu należy wyciąć kod kreskowy i numer seryjny produktu, który znajduje się na opakowaniu. Kolorowy skan kodu oraz numeru seryjnego wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na dedykowanej promocji stronie internetowej www.canon.pl/cashback w terminie do 15 lutego 2018 roku.

Canon_Promocja Zwrot gotówki

Każdy uczestnik biorący udział w promocji może uzyskać częściowy zwrot pieniędzy wyłącznie z jednego produktu promocyjnego. W przypadku zakupu zestawu (body + obiektyw) zwrot można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body). W atrakcyjnej ofercie promocyjnej można zakupić szeroki asortyment fotograficzny: lustrzanki, aparaty bezlusterkowe, aparaty kompaktowe, kamery, obiektywy, lampy błyskowe oraz drukarki.

Szeroki asortyment produktów marki Canon znajdziesz tutaj.

Źródło: Canon, AGDLab.pl. 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.