Aktualizacja softu dla FBOX'a

Jakub Kornacki
Aktualizacja softu dla FBOX'a

Nieustanna współpraca z bloggerami, a także zaangażowanie użytkowników w rozwój FBOX'a umożliwiły wprowadzenie najnowszej, czwartej już aktualizacji oprogramowania dla FBOX'a. Została ona oparta na sugestiach oraz propozycjach dla rozwoju softu.

0

Najnowsza wersja oprogramowania dla FBOX'a obejmuje wprowadzenie najnowszej wersji multimedialnej platformy XBMC 13.2 Gotham. W trybie XBMC FBOX jest uruchamiany automatycznie. Informacje RSS w XBMC są od tej pory domyślnie włączone. Dzięki temu użytkownik będzie stale informowany o najważniejszych wydarzeniach. Producent zapewnia płynne odtwarzanie mediów w aplikacji HBO GO. td1

Użytkownik może liczyć na optymalizację nazw urządzeń wyświetlanych za pomocą technologii Miracast. Producent zwraca szczególną uwagę na nową, lepszą obsługę filmów HD, które będą wyświetlane za pomocą usługi Film Box Live. Dzięki nowej aktualizacji istnieje możliwość przenoszenia zainstalowanych aplikacji za pomocą serwisu Google Play na kartę pamięci SD. Warto zaznaczyć, że możliwość przeniesienia danej aplikacji zależy od jej developera, a nie od FBOX'a. Użytkownik może także skalibrować myszkę żyroskopową za pomocą dedykowanej aplikacji AirMouseManager.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.