Alysontech: inteligentne gniazdko współpracujące z Alexą

Marek Cekaw
Alysontech: inteligentne gniazdko współpracujące z Alexą

Inteligentny sprzęt oferuje wiele przydatnych funkcji, lecz jest bardzo drogi. Tę funkcjonalność można jednak uzyskać znacznie tańszym sposobem, mianowicie za pomocą inteligentnych gniazdek elektrycznych. Jeden z takich produktów oferuje nam firma Alysontech.

0

Inteligentne gniazdka, to w ostatnim czasie coraz popularniejszy sposób na zwiększenie funkcjonalności domowego wyposażenia. Dzięki temu rozwiązaniu, można w stosunkowo tani sposób kontrolować pracę wielu urządzeń, od oświetlenia począwszy, a skończywszy na ogrodowych spryskiwaczach.

Jedno z takich gniazdek oferuje firma Alysontech. Jej produkt jest zaawansowanym technologicznie kontaktem, oferującym wiele różnych funkcji. Przede wszystkim posiada wbudowany system ochrony przed przepięciem, który zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami powstałymi w wyniku nagłego skoku napięcia.

Alysontech 1

Prócz tego oferuje dwa kontakty z niezależnym sterowaniem dla każdego z nich. Za pomocą wbudowanego WiFi oraz dedykowanej aplikacji eWeLink App, użytkownik łączy się z gniazdkiem, mogąc w ten sposób włączać lub wyłączać podpięty do niego sprzętu, lub tworzyć harmonogram jego pracy. Dodatkowo ma do dyspozycji również port USB, służący do ładowania urządzeń przenośnych.

Alysontech 2

Gniazdkiem można jednak sterować nie tylko za pomocą smartfonu, ale też głosowych asystentów Alexy oraz Google Assistant. Za pomocą gniazdka można, można więc kontrolować także wiele innych domowych urządzeń.

Alysontech 3

Gniazdko firmy Alysontech oferowane jest w cenie 29,99 dolarów za sztukę.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.