Amplitunery Onkyo będą współpracować ze sprzętem Sonos

Marek Cekaw
Amplitunery Onkyo będą współpracować ze sprzętem Sonos

Japońska firma Onkyo zapowiedziała nową aktualizację dla swych amplitunerów. Oprogramowanie, które zostanie udostępnione w czerwcu, umożliwi współpracę tych urządzeń z mobilną aplikacją Sonos, co pozwoli bezprzewodowo streamować muzykę do zestawów audio.

0

Współczesny sprzęt RTV, pod względem technicznym bardzo przypomina współczesne komputery. Ich producenci, przy pomocy aktualizacji oprogramowania, mogą bowiem aktywować w nich zupełnie nowe funkcje, których urządzenia nie miały w momencie ich wprowadzania na rynek. Dzięki temu sprzęt może nam służyć znacznie dłużej i łatwiej dopasować go do zmieniających się standardów.

Tak jest też z amplitunerami firmy Onkyo, które już wkrótce zyskają nową funkcję. Japońska firma potwierdziła właśnie, że przygotowuje aktualizację oprogramowania, która zostanie udostępniona już w przyszłym miesiącu. Dzięki niej, sprzęt zacznie współpracować z mobilną aplikacją firmy Sonos. Wówczas użytkownicy będą mogli streamować muzykę bezpośrednio do bezprzewodowych systemów audio tego producenta.

Nowa funkcja stanie się dostępna również dla urządzeń takich marek jak Pioneer Elite, Pioneer oraz Integra.

Onkyo

Źródło: Onkyousa.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.