Amplitunery Onkyo i Pioneer wzbogacone o współpracę z Sonos

Marek Cekaw
Amplitunery Onkyo i Pioneer wzbogacone o współpracę z Sonos

Japońskie marki Onkyo i Pioneer dołączyły właśnie do programu "Work with SONOS", w ramach którego sprzęt audio wyposażany jest we wsparcie dla produktów popularnej marki. Wybrane modele amplitunerów otrzymały właśnie aktualizację oprogramowania, zapewniającą integrację z systemem Sonos.

0

Sonos to producent popularnych głośników z systemem multiroom, przy pomocy których można w łatwy sposób nagłośnić cały dom i to bez konieczności łączenia sprzętu wieloma metrami przewodó. Dzięki współpracy z domową siecią WiFi, można łatwo sterować odtwarzaniem muzyki na każdym z głośników, które będą odtwarzać te same utwory lub oferować zupełnie inną muzykę.

Od pewnego czasu we współpracę z systemami Sonos wyposażany jest sprzęt audio innych firm. Posiadacze amplitunerów, mogą więc w wygodny sposób przesyłać muzykę do głośników Sonos, rozstawionych w różnych pomieszczeniach. Taką współpracę, swemu sprzętowi zapewniły właśnie marki Onkyo i Pioneer. Obaj producenci udostępnili aktualizacje oprogramowania dla wybranych modeli amplitunerów, dzięki którym współpracują one z mostkiem Sonos Connect, zapewniającym komunikację ze wszystkimi produktami tej firmy.

Aktualizacja została udostępniona następującym modelom:

Pioneer

VSX-933 (AV)
VSX-LX303 (AV)
VSX-LX503 (AV)
SX-N30AE (sieciowy odtwarzacz stereo)
SC-LX701 (AV)
SC-LX801 (AV)
SC-LX901 (AV)


Onkyo

TX-NR686 (AV)
TX-RZ730 (AV)
TX-RZ830 (AV)
TX-8270 (sieciowy odtwarzacz stereo)
TX-8250 (sieciowy odtwarzacz stereo)
TX-RZ1100 (AV)
TX-RZ3100 (AV)
PR-RZ5100 (AV)

Onkyo and Pioneer

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.