Anker Nebula Mars II: przenośny projektor z Androidem

Marek Cekaw
Anker Nebula Mars II: przenośny projektor z Androidem

Coraz częściej w projektorach mobilnych spotyka się system Android. Kolejnym urządzeniem dysponującym tą platformą jest Anker Nebula Mars II, który umożliwi nam obejrzenie filmu w dowolnym miejscu.

0

Anker Nebula Mars II jest sprzętem o stosunkowo niewielkich rozmiarach (jego wymiary wynoszą 17,7 x 12,2 x 13,7 cm), a obudowa została wyposażona w zamocowany na górze pasek, ułatwiający przenoszenie projektora.

Anker Nebula Mars II 1

Produkt bazuje na technologii DLP, wyświetlając obraz o przekątnej od 20 do 150-cali, oferując jasność na poziomie 300 ANSI lumenów oraz rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dodatkowo dysponuje funkcją autofokusa, umożliwiającą wyostrzenie obrazu w ciągu 1 sekundy, co bardzo przydaje się podczas prezentacji. Natomiast dwa 10 W głośniki oraz dwa basowe radiatory, są w stanie zapewnić wysokiej jakości dźwięk stereo, więc nie trzeba podpinać projektora do zewnętrznych głośników.

Anker Nebula Mars II 2

Naturalnie Anker Nebula Mars II jest sprzętem inteligentnym, a więc dysponuje systemem Android 7.1 Nougat. To zapewnia dostęp do ogromnej ilości aplikacji, gier, muzyki oraz filmów. Oczywiście budowane złącza umożliwiają też odtwarzanie filmów z zewnętrznych urządzeń, takich jak odtwarzacze DVD, nośniki USB, czy smartfony. Można tez podpiąć go do konsol do gier lub komputera, zaś wbudowana bateria umożliwia do 3 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Anker Nebula Mars II 3

Projektor dostępny jest w cenie 539,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.