Anker Soundcore Infini: kompaktowy soundbar

Marek Cekaw
Anker Soundcore Infini: kompaktowy soundbar

Firma Anker opracowała nowy model soundbara do zestawów kina domowego. Model Soundcore Infini charakteryzuje się bardzo kompaktowymi rozmiarami i niezwykle przystępną ceną, wynoszącą poniżej 80 dolarów. 

0

Soundbar staje się coraz częściej alternatywą dla rozbudowanych zestawów głośnikowych. Jest chętnie używany przez osoby, które nie mają zbyt wiele wolnego miejsca, a przy tym nie mają ochoty na ukrywanie długich kabli łączących głośniki ze wzmacniaczem. Listy dźwiękowe są bowiem zgrabniejsze, lepiej komponują się z telewizorem i oferują nienajgorszą jakość dźwięku.

Anker Soundcore Infini2

Jeden z najnowszych soundbarów proponuje nam firma Anker, a jest to model Soundcore Infini. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i bardzo smukłą obudowę. Natomiast mała masa pozwala łatwo przenosić sprzęt z miejsca na miejsce. Oczywiście jeśli zechcemy, możemy sprzęt przymocować do ściany, gdyż producent zadbał o odpowiedni uchwyt.

Anker Soundcore Infini3

Anker Soundcore Infini dysponuje dwoma szerokopasmowymi przetwornikami oraz portem basowym, jak również cyfrowym procesorem sygnałowym. Potrafi więc automatycznie optymalizować dźwięk, dopasowując go do wybranego trybu. W przypadku trybu filmowego, podbija basy oraz tony wysokie, natomiast w trybie do słuchania muzyki, oferuje zrównoważone tony niskie, średnie i wysokie.

Anker Soundcore Infini1

Urządzenie wyposażono także w wejście optyczne, AUX oraz technologię Bluetooth, więc może odtwarzać muzykę ze smartfonów. Natomiast pilot pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami.

Anker Soundcore Infini oferowany jest w bardzo przystępnej cenie 79,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.