Anker Soundcore Motion Q: wodoodporny głośnik przenośny

Marek Cekaw
Anker Soundcore Motion Q: wodoodporny głośnik przenośny

Letni wypoczynek czasem odbywa się nad wodą i bardzo często towarzyszy mu wówczas muzyka. Sprzęt audio jest jednak bardzo czuły na wilgoć, więc aby zbyt szybko go nie stracić, warto postarać się o taki, który jest przed wodą zabezpieczony. Tę cechę posiada głośnik Anker Soundcore Motion Q.

0

Najnowszy produkt firmy Ankero, to bardzo poręczny przenośny głośnik, który można zabrać ze sobą na wypoczynek nad basenem lub jeziorem. Jego cylindryczna obudowa ma bowiem normę IPX7, oznaczającą odporność na wodę i pył. Jeśli więc nawet sprzęt zostanie w pełni zanurzony, to jego podzespołom woda nie wyrządzi żadnych szkód. Dla większej wygody, sprzęt został dodatkowo wyposażony w pasek, pozwalający go wygodnie nosić.

Anker Soundcore Motion Q 2

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to głośnik ma dwa szerokopasmowe przetworniki umieszczone z tyłu i z przodu oraz dwa pasywne radiatory po obu stronach, dzięki czemu dźwięk rozchodzi się w zakresie pełnych 360 stopni. Dodatkowo, technologia BassUp podnosi poziom basów.

Anker Soundcore Motion Q 1

Głośnik oczywiście ma także mikrofon, więc może służyć jako zestaw głośnomówiący, a ponadto zapewnia dostęp do cyfrowych asystentów w postaci Siri, czy Google Assistant. Natomiast wbudowana bateria, na jednym ładowaniu będzie go zasilać przez maksymalnie 10 godzin.

Głośnik dostępny jest w cenie 49,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.