Anker Soundcore Space: eleganckie słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Anker Soundcore Space: eleganckie słuchawki bezprzewodowe

Anker wprowadziło na rynek kolejne słuchawki bezprzewodowe. Model nazywa się Soundcore Space i oprócz eleganckiego wzornictwa, oferuje swym użytkownikom technologię redukcji hałasu.

0

Anker Soundcore Space to sprzęt skierowany do klienta dysponującego nieco mniejszym budżetem. Minimalistyczna, choć elegancka konstrukcja wraz z wykończeniami w metalu oraz niska masa sprawiają, że słuchawki nie tylko prezentują się bardzo stylowo, ale też są niezwykle komfortowe.

O odpowiednią wygodę dba dodatkowo regulowana opaska obszyta miękką pianką oraz pianka oklejająca nauszniki. Plusem sprzętu jest także możliwość złożenia słuchawek, co zdecydowanie ułatwia ich transportowanie.

Anker Soundcore Space1

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to słuchawki posiadają dwa 40 mm przetworniki, produkujące doskonale zestrojony dźwięk stereofoniczny. Nie trzeba też martwić się, że hałas otocznia zacznie zakłócać odbiór muzyki. Dba o to technologia redukcji szumów, która pozwala wyeliminować aż 93 proc. zewnętrznych dźwięków o niskiej częstotliwości oraz 96 proc. wysokiej częstotliwości, docierających do uszu użytkownika. Natomiast dotykowe panele umieszczone w nausznikach, ułatwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki.

Anker Soundcore Space2

Oczywiście nie zabrakło też mikrofonu umożliwiającego odbieranie połączeń przychodzących, natomiast wbudowana bateria zapewnia do 20 godzin słuchania w trybie bezprzewodowym oraz 50 godzin w trybie przewodowym. W tym drugim czas pracy dotyczy oczywiście działania technologii redukcji hałasu.

Anker Soundcore Space3

Anker Soundcore Space dostępne są w internetowych sklepach w cenie 99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.