Anker Soundcore Vortex: bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Marek Cekaw
Anker Soundcore Vortex: bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Firma Anker wprowadziła do sprzedaży nowy model słuchawek o nazwie Soundcore Vortex. Są to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, wyposażone w spore przetworniki zapewniające wysoką jakość dźwięku.

0

Nowe słuchawki mają bardzo minimalistyczną stylistykę i prostą smukłą konstrukcję, a ich masa całkowita wynosi 0,49 kg. Dużym plusem jest nie tylko możliwość regulacji długości opaski obszytej pianką w celu dopasowania jej do głowy, ale też złożenia nauszników, co znacznie ułatwia transportowanie sprzętu. Nauszniki dodatkowo obszyto pianką z pamięcią kształtu, znacznie poprawiającą komfort użytkowania oraz lepiej izolującą od hałasów otoczenia.

Anker Soundcore Vortex 1

W słuchawkach znajdują się dwa odpowiednio zestrojone przetworniki o średnicy 40 mm oraz technologia aptX Bluetooth, zapewniającą wyższą jakość transmitowanego dźwięku. Wbudowana bateria pozwala natomiast pracować na jednym ładowaniu przez 20 godzin. Naturalnie jej wyczerpanie nie oznacza, że słuchawki staną się bezużyteczne. Można je bowiem podłączyć kablem ze źródłem dźwięku i wówczas zmieniają się w wersję przewodową.

Anker Soundcore Vortex 2

Słuchawki Anker Soundcore Vortex dostępne są w cenie 69,99 dolarów.

Anker Soundcore Vortex 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.