Anker Soundsync A3341: transmiter i odbiornik w jednym

Marek Cekaw
Anker Soundsync A3341: transmiter i odbiornik w jednym

Najnowszy produkt firmy Anker spodoba się posiadaczom starszych zestawów audio, które nie posiadają technologii Bluetooth. Dzięki Soundsync A3341, będą mogli transmitować do nich muzykę z swych smartfonów. 

0

Obecnie niemal każdy sprzęt audio posiada technologię Bluetooth, dzięki której możliwe jest odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych. Starsze urządzenia nie dysponują takim rozwiązaniem, ale to wcale nie oznacza, że trzeba je wymieniać na nowe, by uzyskać podobną funkcjonalność.

Zapewni nam ją Anker Soundsync A3341, który pełni równocześnie funkcję transmitera oraz odbiornika. Urządzenie o minimalistycznej stylistyce ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu można je położyć praktycznie w dowolnym miejscu domu. Dzięki technolo0gii Bluetooth 5.0, po podłączeniu do zestawu stereo, pozwala nam odtwarzać na nim muzykę zapisaną w pamięci naszego smartfona lub bezpośrednio z serwisów muzycznych.

Anker Soundsync 1

Dodatkowo sprzęt wyposażono w 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, wejście SPDIF, jak również kilka wyjść. Pozwala to podpiąć go do telewizora, zestawu stereo, komputera oraz wielu innych urządzeń. A technologia aptX zapewnia odpowiednio wysoką jakość transmitowanego dźwięku.

Anker Soundsync 2

Anker Soundsync A3341 jest oczywiście sprzętem całkowicie samowystarczalnym, dlatego ma wbudowaną baterię. W trybie transmitera wystarcza na 20 godzin działania, zaś w trybie odbiornika czas ten wynosi 17,5 godziny.

Anker Soundsync 3

Produkt oferowany jest w internetowych sklepach w cenie 45,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.