Aparat fotograficzny Sony Cyber-shot RX10

Jakub Kornacki
Aparat fotograficzny Sony Cyber-shot RX10

Hybrydowy model aparatu fotograficznego Sony Cyber-shot RX10 działa jak lustrzanka, jednak nie wymaga noszenia wymiennych obiektywów.

0

Urządzenie zostało wyposażone w wbudowany obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar T* 24 – 200 mm. Jego zdolność rozdzielcza jest bardzo podobna do tych, które są wykorzystywane w tradycyjnych obiektywach przeznaczonych do lustrzanek. Zakres ogniskowych pozwala tworzyć zdjęcia zróżnicowane tematycznie. Są to między innymi: nastrojowe portrety, ekspresywne zdjęcia krajobrazowe, natura czy uliczny chaos.

Sony RX-10

Aparat wygodnie trzyma się w ręce. Posiada szeroką gamę funkcji, które pozwalają na ręczny wybór ustawień. Za dobrą jakośc rejestrowanego obrazu odpowiada nowy procesor BIONZ X, który działa z prędkością trzykrotnie szybszą od tradycyjnych procesorów BIONZ.

Sony RX-10

Aparat wyróżnia się dużą ostrością rejestrowanych materiałów. Urządzenie jest szybkie oraz efektywne w działaniu. Natywna rozdzielczość nowego produktu wynosi 20,2-megapiksela. Sony Cyber-shot RX10 posiada 3-calowy ekran LCD, na którym wyświetlane są wszelkie informacje, a także podgląd obrazu.

Sprzedaż aparatu fotograficznego Sony Cyber-shot RX10 rozpocznie się w połowie listopada. Cena urządzenia jest jeszcze nieznana.

Źródło: własne, Sony, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.