Aplikacja TVN Player w Toshiba Smart TV

Jakub Kornacki
Aplikacja TVN Player w Toshiba Smart TV

Zestaw usług dostępny w ramach oferowanych w telewizorach Toshiby środowiskach Smart TV Toshiba Places oraz Toshiba Cloud TV powiększył się o nową aplikację. Właściciele Smart TV Toshiby będą mogli skorzystać z nowej aplikacji TVN Player, która oferuje dostęp do najlepszych seriali, filmów, programów publicystycznych oraz rozrywkowych. Użytkownicy będą mogli dodatkowo obejrzeć przedpremierowe odcinki hitów serialowych.

1

Najnowsza aplikacja jest już dostępna w telewizorach Toshiby serii ZL2, ZL1, WL8, YL8, VL8, UL8, SL8, WL9 i VL9, a także modelach TL938, RL938, RL838 i TL838. Inteligentne telewizory z bieżącego roku, wykorzystujące usługę Toshiba Cloud TV również posiadają dostęp do TVN Player. Są to modele z serii L4, L6, L7 i L9.

Toshiba Places

Aplikacja oferuje użytkownikom ponad 8,5 tysiąca różnych materiałów wideo:
- 2,5 tysiąca odcinków oraz zwiastunów najpopularniejszych seriali
- 5,5 tysiąca programów rozrywkowych oraz publicystycznych, które są emitowane w stacji telewizji TVN
- kilkadziesiąt popularnych filmów
- około 600 odcinków bajek i seriali dla najmłodszych
Materiał oferowany jest bezpłatnie, a jego całkowite przejrzenie zajęłoby niemalże 4000 godzin, czyli 162 dni. Aby otrzymać dostęp do do aplikacji, należy wcześniej przeprowadzić aktualizację oprogramowania telewizora.

Polscy użytkownicy Toshiba Places chętnie i często sięgają do interaktywnych treści, które oferuje japoński producent. Nasi obywatele są jednymi z z najbardziej aktywnych krajów europejskich, które korzystają z tej usługi. W ciągu ostatnich 30 dni najwięcej odwiedzin Toshiba Places pochodziło właśnie z Polski.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

jabu74_ekspert00

pierwszy

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.