Apple odświeża słuchawki Powerbeats2

Marek Cekaw
Apple odświeża słuchawki Powerbeats2

Po tym jak w ubiegłym roku Apple przejęło firmę Beats wszyscy zastanawiają się jakie ma plany wobec nowej marki. Na ich ujawnienie musimy jeszcze trochę poczekać, natomiast już teraz firma z Cupertino oferuje nam odświeżony model bezprzewodowych słuchawek Powerbeats2.

0

Powerbeats2 to produkt, który w sprzedaży dostępny jest od zeszłego roku i w oryginale miał charakterystyczne dla marki Beats wzornictwo i kolorystykę, był dostępny w czarnym kolorze przełamanym czerwonymi akcentami.

Odświeżona wersja słuchawek wygląda już zupełnie inaczej i jak widać na poniższym zdjęciu, ich kolorystyka została dopasowana do opasek zegarka Apple Watch Sport. Mamy więc wersje różową, niebieską, zieloną, białą oraz czarną.

Ich strona techniczna pozostała taka sama, nadal mają więc wbudowane 2 GB własnej pamięci użytkowej i mogą funkcjonować całkowicie samodzielnie, bez konieczności parowania z iPhonem. Ale możemy je też połączyć z zegarkiem Apple Watch. Zaletą tego produktu jest to, że współpracuje nie tylko ze sprzętem Apple, ale w zasadzie dowolnym urządzeniem z technologią Bluetooth 4.0.

Odświeżona wersja Powerbeats2 dostępna jest już w amerykańskich sklepach w cenie około 200 dolarów.

powerbeats2_sport_colors1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.