Apple urBeats3: eleganckie słuchawki do smartfonów

Marek Cekaw
Apple urBeats3: eleganckie słuchawki do smartfonów

Apple pokazało nowy model słuchawek, przeznaczony dla posiadaczy jej smartfonów. Model urBeats3 jest kompaktowy, elegancki, a przy tym bardzo funkcjonalny. 

0

Apple po przejęciu firmy Beats, wprowadza do sprzedaży coraz więcej modeli słuchawek, oferowanych pod swym szyldem. Jednym z nowych produktów, przeznaczonych konkretnie dla użytkowników smartfonów z rodziny iPhone, jest model urBeats3.

Apple urBeats3 1

W przeciwieństwie do AirPods, nie są to słuchawki bezprzewodowe, więc użytkownik nie musi się przejmować częstym ładowaniem baterii. To zwykły model, podłączany do telefonu poprzez złącze Lightning. Oczywiście w niczym nie ogranicza to ich funkcjonalności.

Apple urBeats3 2

Produkt ma wbudowany mikrofon, znajdujący się na pilocie i umożliwiający prowadzenie rozmów bez trzymania telefonu przy uchu, a także korzystanie z cyfrowego asystenta Siri. Plusem słuchawek są także wbudowane magnesy, które pozwalają je szczepić, zaś ich przewód został tak zaprojektowany, aby zapobiec jego splątaniu.

Apple urBeats3 3

Za słuchawkami stoją inżynierowie firmy Beats, więc na jakość dźwięku nie powinniśmy narzekać. Słuchawki mają podwójne komory akustyczne oraz dobrze zestrojone basy, co powinno zapewnić przyzwoitą jakość audio.

Apple urBeats3 4

urBeats3 pojawią się w sklepach jesienią bieżącego roku. Słuchawki mają być dostępne w kolorze srebrnym, złotym oraz czarnym, a kosztować będą 99,95 dolarów.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.