Aquaform: parawan nawannowy do niewielkiej łazienki

Jakub Kornacki
Aquaform: parawan nawannowy do niewielkiej łazienki

Parawan nawannowy może okazać się przydatnym rozwiązaniem do małej łazienki. Dzięki niemu istnieje możliwość montażu asymetrycznych modeli kompaktowych wanien, do których można dodatkowo dołączyć parawan nawannowy marki Aquaform.

0

Wielu ludzi uważa, że rozmiary niewielkich łazienek eliminuje możliwość montażu wanny. Dzięki kompaktowym rozmiarom wanien asymetrycznych Aquaform możemy wybrać odpowiedni model wanny. Warto jednak zauważyć, że w przypadku niewielkich łazienek wanna ta będzie w pobliżu różnych sprzętów elektronicznych. W takim przypadku warto zamontować dodatkowy parawan nawannowy, który zabezpieczy najbliższe otoczenie przed przypadkowym zachlapaniem.kl

Parawan Aquaform Deli montowany jest na wannie i może okazać się bardzo ciekawym rozwiązaniem dla miłośników długich, relaksujących kąpieli, jak i zwolenników szybkiego prysznica. Deli to parawan z jednym skrzydłem, które składa się na ścianę do środka wanny. Wykonany jest bz bezpiecznego szkła.

Parawany Modern również zostały wykonane z bezpiecznego szkła. Kilkudrzwiowe parawany składane w harmonijkę łączą w sobie funkcjonalność otwartej wanny z zamkniętym prysznicem. Poszczególne wersje modelowe różnią się między sobą długością tafli.kl1

5- i 7-drzwiowe parawany Novum mogą być stosowane do różnych modeli wannien. Wąskie skrzydła składają się w harmonijkę i automatycznie dostosowują do brzegu wanny. Taki parawan można w każdej chwili zamknąć, aby odgrodzić miejsce do kąpieli. Linia Novum wykonana jest z szyby polistyrenowej i białych profili.

Źródło: Aquaform, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.