Aquio: butelka z wbudowanym głośnikiem

Marek Cekaw
Aquio: butelka z wbudowanym głośnikiem

Firma Aquiobottles wprowadziła do sprzedaży interesujący produkt dla sportowców. Jest to bardzo użyteczna butelka służąca do właściwego nawadniania organizmu w czasie ćwiczeń, wzbogacona dodatkowo o bezprzewodowy głośnik stworzy przez iHome.

0

Każdy kto uwielbia aktywność fizyczną doskonale wie, że podczas ćwiczeń należy dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Wiele osób nosi więc ze sobą butelki, często wzbogacone o inteligentne funkcje, które przypominają im kiedy powinny napić się wody.

Podobny sprzęt wprowadziła do sprzedaży firma Aquio. Nie jest to wprawdzie butelka inteligenta, ale też dysponuje bardzo ciekawym wyposażeniem, które może umilić wykonywane ćwiczenia. Produkt posiada bowiem wbudowany głośnik bezprzewodowy firmy iHome.

Butelka wykonana została ze stali nierdzewnej i ma podwójne ścianki, dzięki którym wlana do niej zimna woda, długo zachowa swą obecną temperaturę. Produkt oferowany jest w czterech różnych kolorach i ma modularną konstrukcję, umożliwiającą podpięcie głośnika z technologią Blutetooth. Sprzęt audio spełnia normę IP67, a więc jest odporny na wodę i piasek. W jego wnętrzu pracuje 5 W przetwornik, wzbogacony o funkcję eliminacji echa. Natomiast umieszczone na obudowie przyciski, pozwalają odebrać lub zakończyć połączenie, a także kontrolować odtwarzanie muzyki.

Butelka oferowana jest na stronie producenta w cenie 69,99 dolarów.

Aquio

Źródło: Aquiobottles.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.