Arbor: dzwonek wideo z dodatkowymi funkcjami

Marek Cekaw
Arbor: dzwonek wideo z dodatkowymi funkcjami

Czasy zwykłych dzwonków do drzwi zaczynają powoli dobiegać końca. Dziś montowane są urządzenia, które potrafią przekazywać obraz i dźwięk, umożliwiając zobaczenie kto znajduje się pod naszymi drzwiami. Jednym z takich produktów jest Arbor.

0

Arbor to nowoczesny, a równocześnie bardzo prosty w instalacji dzwonek wideo, który znacznie ułatwia sprawdzenie kto znajduje się pod naszymi drzwiami. Urządzenie jest bardzo kompaktowe, a więc jego montaż nie wymaga dużo pracy. Można go przymocować zaledwie dwiema śrubkami, a jeśli nie chcemy niszczyć framugi naszych drzwi, wystarczy dwustronna taśma klejąca. Cały proces montażu zajmuje więc tylko chwilę i nie wymaga żadnych narzędzi.

Arbor Instant1

Arbor posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia mu łączenie się z naszą domową siecią, zaś wbudowana kamera o matrycy 2 MP, rejestruje obraz w 1080p, doskonale radząc sobie także w nocy. Obraz transmitowany jest oczywiście bezprzewodowo do naszego smartfona, zapewniając podgląd na żywo przestrzeni przed naszymi drzwiami. Dzięki temu dzwonek może też pełnić funkcję kamery monitoringu, gdyż ma czujnik ruchu, więc gdy ktoś znajdzie się pod drzwiami, otrzymamy powiadomienie. Dodatkowym autem produktu jest wzmacniacz sygnału WiFi, dzięki czemu sprzęt nie będzie mieć problemu z nawiązaniem połączenia z naszą domową siecią.

Arbor Instant2

Arbor w sprzedaży pojawi się już w sierpniu i będzie kosztował 139 dolarów. Więcej informacji na temat produktu znajdziecie na stronie Indiegogo.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.