Aromatyzer Stadler Form Julia: przyjemny zapach w całym domu

Jakub Kornacki
Aromatyzer Stadler Form Julia: przyjemny zapach w całym domu

Aromatyzer Stadler Form Julia jest najnowszym urządzeniem w ofercie szwajcarskiego producenta. Zaawansowany technologicznie produkt charakteryzujący się dużą efektywnością ma za zadanie zapewnić świeżość w każdym pomieszczeniu.

0

Jesień i zima to są okresami, podczas których najczęściej odcinamy się od warunków panujących za oknem, dlatego dopływ świeżego powietrza jest ograniczony. Krótkotrwałe wietrzenie pozwoli na chwilę wpuścić trochę świeżego tlenu do mieszkania, jednakże bardzo wychłodzi pomieszczenie. Szwajcarscy producenci specjalizujący się w produkcji zaawansowanych rozwiązań związanych z nawilżaczami oraz odświeżaczami powietrza opracowali całkiem nowy, ciekawy produkt.

SF_Julia_lime_iso2_mist

W swoje pracy Stadler Form Julia wykorzystuje technologię ultradźwiękową, która polega na emitowaniu mgiełki do otoczenia. Mgiełka zawierająca zapachy olejków eterycznych, dzięki ruchomej głowicy, może być rozpraszana w zakresie 160o. Możemy być więc pewni, że przyjemny, świeży zapach trafi w każdy zakątek pomieszczenia. 

SF_Julia_bronze_iso2_mist

Aromatyzer pracuje w dwóch trybach: interwałowym oraz ciągłym. Praca pierwszego z nich opiera się na rozpraszaniu delikatnych smug mgiełki przez 10 minut, po czym następuje 20-minutowa przerwa. Proces ten trwa nawet 54 godziny. Tryb ciągły polega na nieprzerwanej pracy urządzenia przez 18 godzin. Aromatyzer wyposażono w specjalne diody LED, które podświetlając mgiełkę nadają jej niepowtarzalnego charakteru. Oświetlenie może zostać przyciemnione lub całkowicie wygaszone. 

Aromatyzer Stadler Form Julia jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 349 zł.

Źródło: Stadler Form, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.