Ashdown Engineering zapowiada nową linię sprzętu audio

Marek Cekaw
Ashdown Engineering zapowiada nową linię sprzętu audio

Firma Ashdown Engineering, znana przede wszystkim z produkcji wysokiej klasy wzmacniaczy scenicznych dla najbardziej znanych zespołów na świecie, wchodzi na rynek sprzętu audio dla zwykłych konsumentów. Stworzona przez nią nowa marka Meters Music, już wkrótce zaprezentuje swe nowe produkty.

0

Rynek konsumenckiego sprzętu audio przynosi ogromne zyski, nic nie ma się czemu dziwić, że interesują się nim firmy, które dotychczas zajmowały się jedynie produkcją profesjonalnego sprzętu muzycznego.

Należy do nich również przedsiębiorstwo Ashdown Engineering, które znane jest z produkcji wzmacniaczy scenicznych używanych przez najbardziej znane zespoły muzyczne świata, takie jak U2, Foo Fighters oraz wiele innych.

Firma niedawno powołała do życia nową markę Meters Music, który na początku przyszłego roku wprowadzi do sprzedaży nową linię produktów muzycznych. Wśród nich znajdziemy m.in., przewodowe i bezprzewodowe słuchawki, zestawy stereo, a także hybrydowe amplitunery oraz głośniki bezprzewodowe.

Dokładną listę produktów poznamy dopiero w styczniu, jednak już teraz wiemy, że w projektowaniu oraz ich strojeniu wezmą udział artyści, którzy na co dzień korzystają ze wzmacniaczy Ashdown Engineering.

Dodatkowo, każdy z produktów będzie mieć na wyposażeniu wskaźnik wysterowania, czyli urządzenie elektroniczne służące do wskazywania poziomu sygnału.

meters_music1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.