Astell & Kern prezentuje nowe odtwarzacze przenośne

Marek Cekaw
Astell & Kern prezentuje nowe odtwarzacze przenośne

Firma Astell & Kern specjalizująca się w produkcji wysokie klasy przenośnych odtwarzaczy muzycznych, pokazała dwa zupełnie nowe produkty. Nowe modele nazywają się A&norma SR15 i A&futura SE100, a w sprzedaży pojawią się już tego lata.

0

Wprawdzie smartfony spowodowały spory spadek popularności przenośnych odtwarzaczy muzycznych, to na rynku działa jeszcze kilka firm, produkujących taki sprzęt dla fanów muzyki wysokiej rozdzielczości. Jedną z nich jest Astell & Kern, która pokazała właśnie dwa nowe modele odtwarzaczy.

Produkty o nazwie się A&norma SR15 i A&futura SE100, pojawią się w sprzedaży już tego lata i podobnie jak inne modele tego producenta, zaprojektowano je w taki sposób, by zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość dźwięku.

Astell & Kern1

Topowym modelem jest A&futura SE100, którego wyposażono w przetwornik ESS Sabre ES9038Pro DAC, obsługujący utwory w rozdzielczości do 32-bitów/394 kHz oraz DSD256, zapisane w 128 GB pamięci wewnętrznej. Wbudowana bateria zapewni do 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu, a 5-calowy ekran dotykowy umieszczony w aluminiowej obudowie, umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami sprzętu. Za regulację głośności odpowiada natomiast pokrętło umieszczone na bocznym panelu. Produkt wyceniono na 1699 dolarów.

Astell & Kern2

Nieco tańszym sprzętem jest A&norma SR15, za który trzeba będzie zapłacić 699 dolarów. Odtwarzacz wyposażono w przetwornik Cirrus Logic CS43198 DAC, wspierający pliki PCM do 24-bitów/192 kHz oraz DSD64. Ten sprzęt również ma aluminiową obudowę oraz wyświetlacz pozwalający sterować funkcjami.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.