Astell&Kern AK70: odtwarzacz muzyczny w limitowanej wersji

Jakub Kornacki
Astell&Kern AK70: odtwarzacz muzyczny w limitowanej wersji

Astell&Kern AK70 Obsidian Black Limited Edition jest limitowaną edycją zaawansowanego technologicznie odtwarzacza muzycznego. Urządzenie łączy w sobie wysoką jakość odtwarzania plików muzycznych ze stylem i elegancją.

0

Astell&Kern AK70 jest najpopularniejszym odtwarzaczem muzycznym, jaki do tej pory został wyprodukowany przez południowokoreańskiego producenta. Urządzenie w ostatnim czasie zdobyło bardzo wiele nagród i wyróżnień. Odtwarzacz został wykonany z najlepszej jakości komponentów i podzespołów, a zastosowaniem w nim najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych pozwoliło na osiągnięcie mocnego, szczegółowego, a przede wszystkim czystego brzmienia.Astell&Kern_AK70_black(3)

Limitowana edycja odtwarzacze muzycznego Astell&Kern AK70 Obsidian Black Limited Edition pojawi się na europejskim rynku w ilości 2000 sztuk. W naszym kraju pojawi się łącznie 200 egzemplarzy tego zaawansowanego technologicznie i przesiąkniętego eleganckim stylem urządzenia. Astell&Kern_AK70_black(5)

Podobnie jak w swojej pierwotnej odsłonie, Astell&Kern AK70 Obsidian Black Limited Edition zostanie wyposażony w sprawdzony układ DAC, moduł Wi-Fi oraz najnowszy Bluetooth APTX HD. Urządzenie wspierać będzie wyjścia cyfrowego USB audio, dzięki którym będzie istniała możliwość bezpośredniego podłączenia wzmacniaczy do odtwarzacza. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono ekran dotykowy oraz slot na karty microSD.

Cena Astell&Kern AK70 Obsidian Black Limited Edition będzie wynosiła 2399 zł.

Źródło: Astell&Kern, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.