Audeze iSine LX: nowoczesne słuchawki douszne

Marek Cekaw
Audeze iSine LX: nowoczesne słuchawki douszne

Firma Audeze znana jest z wysokiej klasy słuchawek, które jednak nie należą do najtańszych. Teraz jednak producent zaprezentował zupełnie nowy model o nazwie iSine LX, który jest najtańszy z całej jej oferty. 

0

iSine LX to najnowszy model dousznych słuchawek, który wykorzystuje tę samą planarną technologię magnetyczną, obecną w innych produktach z tej rodziny. W tym wypadku cena jaką musi zapłacić użytkownik jest jednak zdecydowanie niższa, gdyż wynosi jedynie 200 dolarów.

Słuchawki o półotwartej konstrukcji, wyposażone zostały w bardzo cienkie membrany 30 mm średnicy, które według zapewnień producenta mają niemal zerowy poziom zniekształceń dźwięku, wynoszący około 0,1 proc. Dają więc bardzo czysty, przestrzenny dźwięk o wysokim poziomie szczegółowości.

Słuchawki dostarczane są z 1,5 m przewodem audio, ale jeśli użytkownik posiada iPhone'a, to za 60 dolarów może dokupić przewód Cipher Lightning. Obchodzi on wbudowany w smartfona DAC i wykorzystuje własny, dostarczając 24-bitowy dźwięk. Oferuje także kontrolę odtwarzania za pomocą pilota, umożliwiając również korzystanie z asystenta Siri.

Audeze iSine LX można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie producenta.

Audeze iSine LX

Źródło: Audeze.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.