Audio Video Show 2016: rekordowa ilość wynajętych sal

Jakub Kornacki
Audio Video Show 2016: rekordowa ilość wynajętych sal

Już za miesiąc rozpocznie się jubileuszowa, bo 20. edycja największej w Polsce wystawie sprzętu audio i wideo Audio Video Show 2016. W tym roku wystawcy pobili rekord wynajmowanych sal. Na stadionie PGE Narodowy zarezerwowano bowiem 160 sal wystawowych.

0

Wszyscy wystawcy zarezerwowali ponad 7000mpowierzchni, co również jest absolutnym rekordem Audio Video Show, podobnie jak ilość wynajętych sal. Oprócz najpopularniejszych światowych firm, jakimi są Samsung czy LG Electronics, podczas wystawy zostanie zaprezentowany ekskluzywny sprzęt dla audiofilów takich marek jak Bowers&Wilkins, McIntosh czy Sonus faber. W salach stadionu Narodowego goście będą mogli na własne oczy ujrzeć największą w Polsce wystawę słuchawek obejmującą urządzenia od ponad 50 różnych producentów.

AVS_071115_35a

Cieszymy się, że z roku na rok powiększa się wynajęta pod stoiska powierzchnia oraz rośnie liczba zarezerwowanych przez wystawców sal. Jeszcze 2 lata temu goście mogli odwiedzić 104 pomieszczenia na 4000m 2 . W tym roku Audio Video Show oferuje odwiedzającym ponad 7000m 2 i 160 sal, zagospodarowanych przez najlepsze na świecie marki z sektora audio-video. Trend wzrostowy i kolejne pobite rekordy świadczą o tym, że wystawa się rozwija, a jej popularność rośnie zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Audio Video Show jest największą tego typu imprezą w Polsce, staramy się też, by była najlepszą pod względem prezentowanych marek i zaplanowanych atrakcji” - powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

Źródło: Audio Video Show, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.