Audio Video Show: największa wystawa słuchawek w Polsce

Jakub Kornacki
Audio Video Show: największa wystawa słuchawek w Polsce

Audio Video Show to największa w Europie wystawa sprzętu audio-video. 20. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się w dniach 4-6 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. 

0

W ramach 20. edycji Audio Video Show zaprezentowane zostaną słuchawki ponad pięćdziesięciu producentów z całego świata. Niewątpliwie największą atrakcją tegorocznego wydarzenia zapowiada się prezentacja najdroższego zestawu słuchawkowego marki Orpheus, który jest warty ćwierć miliona złotych.

Najnowszy system HE 1 to następca legendarnego zestawu Orpheus, który został wyprodukowany na początku 1991 roku w edycji limitowanej 300 egzemplarzy. System HE został zaprezentowany podczas ubiegłorocznych targów Audio Video Show. System muzyczne HE 1 miał swoją oficjalną premierę w marcu tego roku, jednak dopiero podczas zbliżającej się wystawy każdy będzie mógł się przekonać, jak brzmi najgłośniejszy zestaw słuchawkowy na świecie.

„To najlepsze słuchawki, jakie dzisiejsza technologia pozwala wytworzyć. Żaden z systemów reprodukcji dźwięku na świecie nie jest w stanie zmylić naszych zmysłów w sposób, w jaki robi to ten produkt. Tworzy on absolutnie doskonałą iluzję, że jesteśmy całkowicie zanurzeni w dźwięku” – powiedział Daniel Sennheiser, jeden z braci-prezesów firmy.

Źródło: Audio Video Show, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.