AudioQuest DragonFly dla wzmocnienia brzmienia

Jakub Kornacki
AudioQuest DragonFly dla wzmocnienia brzmienia

W ofercie producenta AudioQuest pojawiły się dwa nowe urządzenia. Modele AudioQuest DragonFly Red i AudioQuest DragonFly Black łączą w sobie funkcjonalność przetwornika cyfrowo-analogowego, wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza.

0

Uniwersalne urządzenia AudioQuest DragonFly Red i AudioQuest DragonFly Black w niewielkiej obudowie łączą w sobie funkcjonalność kilku urządzeń, które zostały przystosowane do wzmocnienia brzmienia cyfrowej muzyki. Obydwa modele mogą współpracować zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i przenośnymi urządzeniami mobilnymi. Wersje różnią się pomiędzy sobą między innymi układem regulacji głośności - analogowym w DragonFly Black i cyfrowym bit-perfect w DragonFly Red.fm

AudioQuest DragonFly Red i AudioQuest DragonFly Black są bardzo proste w instalacji i obsłudze. Modele wystarczy podłączyć do wybranych urządzeń za pośrednictwem złącza USB oraz poprzez złącze Lightning na USB, jeśli chcemy współpracować z urządzeniami mobilnymi. Do znajdującego się na przeciwległym końcu złącza nowych urządzeń można podłączyć dowolne systemy muzyczne - słuchawki, aktywne kolumny głośnikowe, system audio. Dzięki temu możemy rozkoszować się czystym, naturalnym dźwiękiem.fm1

Sercem AudioQuest DragonFly Red i AudioQuest DragonFly Black są 32-bitowe przetworniki C/A ESS Sabre. Obydwa modele charakteryzują się precyzją obróbki sygnału audio, dzięki czemu mają być gwarantem uzyskania szczegółowego, bardziej naturalnego brzmienia. Modele obsługują wysoką rozdzielczość do 96 kHz/24 bitów. Producent podkreśla, że niezależnie od źródła dźwięku, jakość uzyskanego brzmienia ma być porównywalna do tej, jaką możemy usłyszeć na standardowych płytach CD Audio.

AudioQuest DragonFly Red i AudioQuest DragonFly Black pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Cena pierwszego z modeli będzie wynosiła 888 zł i 444 zł.

Źródło: AudioQuest, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.