Audiolab M-DAC Mini: wzmacniacz słuchawkowy

Marek Cekaw
Audiolab M-DAC Mini: wzmacniacz słuchawkowy

Firma Audiolab postanowiła jeszcze bardziej zmniejszyć wzmacniacz słuchawkowy należący do rodziny M-DAC i zaprezentowała jego bardziej kompaktową wersję. M-DAC Mini jest nie tylko mniejszy, ale też bardziej przyjazny dla naszego portfela.

0

Wzmacniacze słuchawkowe firmy Audiolab, należące do rodziny M-DAC, cieszą się dużym uznaniem konsumentów ze względu na oferowaną jakość dźwięku. Rodzina tych produktów, wzbogaci się wkrótce o zupełnie nowy model M-DAC Mini.

Urządzenie, jak sugeruje nazwa, ma bardziej kompaktowe rozmiary w porównaniu do pozostałych modeli z tej serii, a także niższą cenę. Wyposażono go w referencyjny przetwornik DAC ES9018 Sabre 32, a poprzez złącze USB może obsługiwać sygnał PCM 32-bity/284 kHz. Obsługuje też pliki DSD64.

M-DAC2

Mimo niewielkich rozmiarów sprzętu, producent zainstalował w nim optyczne i coaxialne wyjscia/wejścia, a także gniazda USB-A oraz miniUSB-B. Jest również stereofoniczne wyjście RCA oraz 6,3 mm gniazdo słuchawkowe. Do bezprzewodowej transmisji dźwięku służy natomiast moduł Bluetooth aptX.

M-DAC1

M-DAC Mini jest pierwszym produktem z tej rodziny, który działa na bateriach. Wbudowany akumulator może też służyć jako bank energii do ładowania urządzeń mobilnych.

M-DAC Mini w sprzedaży pojawi się już w przyszłym miesiącu i będzie kosztować 300 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.