Audiolab pokazał nowy wzmacniacz i odtwarzacz CD

Marek Cekaw
Audiolab pokazał nowy wzmacniacz i odtwarzacz CD

Targi Munich High End Show przyniosły wiele nowości w dziedzinie sprzętu audio. Sporo z nich pokazała firma Audiolab, która zaprezentowała tam m.in., nowy zintegrowany wzmacniacz 6000A, a także odtwarzacz płyt CD o nazwie 6000CD.

0

Targi Munich High End Show to świetna okazja dla producentów audio, do zaprezentowania swego najnowszego sprzętu, który niebawem trafi na sklepowe półki. Nie mogło na nich zabraknąć firmy Audiolab, która przybyła z paroma nowościami, w tym także nowym wzmacniaczem oraz odtwarzaczem CD.

6000A należy do zupełnie nowej serii urządzeń i ma być najbardziej przystępnym cenowo zintegrowanym wzmacniaczem, jaki Audiolab ma w swej ofercie. Produkt kosztować będzie 600 funtów i został wyposażony we wzmacniacze klasy A/B, dostarczające 50 W mocy muzycznej na kanał oraz 32-bitowy DAC, z którego można korzystać przy pomocy dwóch coaxialnych oraz dwóch optycznych wejść. Urządzenie ma także trzy wejścia liniowe, przedwzmacniacz MM oraz aptX Bluetooth do streamingu muzyki z urządzeń przenośnych.

Firma pokazała także odtwarzacz 6000CD. Produkt oferowany będzie w cenie 380 funtów i został wyposażony w slot na płyty, który wykorzystano już w modelu 8300CD. Mechanizm ma dodatkowo cyfrowy bufor, redukujący błędy przy odczycie płyty i eliminujący zniekształcenia muzyki. Odtwarzacz, podobnie jak wzmacniacz, pojawi się w sprzedaży tej jesieni i będzie oferowany w wersji srebrnej oraz czarnej.

Kolejną nowością jest M-DAC Nano, czyli przenośny DAC. Urządzenie dysponuje 3,5 mm gniazdem słuchawkowym, technologią aptX Bluetooth do bezprzewodowej transmisji dźwięku, a będzie oferowane w cenie 200 funtów.

Audiolab reveals 6000A 1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.