Audiolab prezentuje dwa nowe modele słuchawek

Marek Cekaw
Audiolab prezentuje dwa nowe modele słuchawek

Firma Audiolab pokazała dwa nowe modele słuchawek, zaprojektowanych dla użytkowników ceniących wysokiej jakości brzmienie dźwięku. Modele M-EAR 2D i M-EAR 4D na sklepowe półki trafią już na początku przyszłego miesiąca.

0

Rynkowa oferta słuchawek jest bardzo szeroka i wciąż pojawiają się na nim nowe modele, które mogą zainteresować użytkowników. Najnowsza oferta firmy Audiolab, skierowana jest do osób z grubym portfelem, poszukujących sprzętu o wyjątkowym brzmieniu.

Firma zaprezentowała właśnie dwa nowe modele słuchawek M-EAR 2D i M-EAR 4D, które pojawią się na rynku już w czerwcu. Zaprojektowano je, by spełnić potrzebny najbardziej wymagających użytkowników i stanowią konkurencję dla produktów takich firm jak AKG czy Sennheiser. Produkty powstały we współpracy ze inżynierami z firmy ACS specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy słuchawek dla muzyków, nadawców telewizyjnych i motorsportu.

Zastosowano w nich m.in., technologię SSI, która poszerza scenę dźwięku, a prócz tego znalazły się w nich firmowe, doskonale zbalansowane przetworniki. Model M-EAR 2D to słuchawki dwudrożne z dwoma przetwornikami, natomiast M-EAR 4D są słuchawkami trójdrożnymi z czterema przetwornikami. Dodatkowo wzbogacono je o przetworniki zajmujące się emisją tonów niskich.

Oba modele słuchawek dysponują 1,45 m długości odłączanym przewodem oraz mikrofonem do prowadzenia rozmów. W komplecie otrzymujemy także sześć par dodatkowych kocówek wykonanych z pianki z pamięcią kształtu, które mają trzy różne rozmiary oraz etui podróżne.

Słuchawki pojawią się na sklepowych półkach już w czerwcu. Model M-EAR 2D kosztować ma 300 funtów, natomiast za model M-EAR 4D trzeba będzie zapłacić 600 funtów.

Audiolab1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.