Audiomedia AMR417BT: elegancki odtwarzacz samochodowy

Jakub Kornacki
Audiomedia AMR417BT: elegancki odtwarzacz samochodowy

Radioodtwarzacz samochodowy Audiomedia AMR417BT jest funkcjonalnym urządzeniem, które zapewni wysokiej jakości dźwięk podczas każdej podróży autem.

0

Audiomedia AMR417BT może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, jakość wykonania oraz komfort i prostotę użytkowania. Najnowszy radioodtwarzacz samochodowy został wyposażony w wzmacniacz o dużej mocy 4 x 40 W, tuner RDS oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Audiomedia AMR417BT wyposażono stylowo wyglądający, elegancki i nowoczesny panel przedni, który można zdjąć w każdym momencie. To właśnie w nim producent umieścił mikrofon do zestawu głośnomówiącego. Duży biały wyświetlacz LCD umieszczono za dodatkową szybką, dzięki czemu front urządzenia prezentuje się bardzo estetycznie.

AMR417BT!

Po prawej stronie wyświetlacza znajduje się wejście AUX do przewodowego podłączenia wybranych odtwarzaczy muzycznych wyposażonych w standardowe wejście słuchawkowe. Za odchylaną klapką umieszczono wejście USB 2.0 do podłączenia zewnętrznych nośników pamięci typu pendrive.

Do dyspozycji użytkowników przeznaczono również slot na karty SD, które uzyskujemy dopiero po zdjęciu panelu przedniego. Urządzenie obsługuje różnego rodzaju nośniki pamięci o maksymalnej pojemności 32 GB. Radioodtwarzacz obsługuje zarówno formaty MP3, jak i WAV.

Radioodtwarzacz Audiomedia AMR417BT wyceniono na 199 zł.

Źródło: Audiomedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.