August Smart Lock: nowe funkcje elektronicznego zamka

Marek Cekaw
August Smart Lock: nowe funkcje elektronicznego zamka

Firma August podnosi funkcjonalność swego elektronicznego zamka Smart Lock. Produkt jakiś czas temu zyskał kompatybilność z zegarkiem Apple Watch, natomiast teraz wyposażono go we współpracę z aplikacją Home. Pozwala to wygodnie sterować jego funkcjami z poziomu urządzeń na platformie iOS.

0

Posiadanie elektronicznego zamka niesie ze sobą wiele korzyści. Możemy bowiem otwierać go bez użycia fizycznego klucza, udostępniać cyfrowe klucze rodzinie i przyjaciołom, a także kontrolować kto wchodzi do naszego domu oraz kiedy. Takie funkcje ma również zamek Smart Lock firmy August, który został właśnie wzbogacony o kilka nowych możliwości.

Producent zapewnił mu wsparcie dla aplikacji Home, dostępnej na platformę iOS, służącej do sterowania domowymi urządzeniami. Posiadacz iPhone'a lub iPada może więc w pełni kontrolować zamek za pomocą ekosystemu Control Center i nie musi wówczas uruchamiać dedykowanej aplikacji zamka.

W ten sposób, bez względu na to, jaki ekran mamy obecnie wyświetlony na ekranie smartfona, wystarczy przesunąć palcem do góry, aby dostać się do funkcji zamka. Możemy wówczas go zamknąć lub otworzyć, a także dokonać autoryzacji użytkownika za pomocą sensora TouchID. Oprócz tego otrzymamy alarmy i powiadomienia informujące o korzystaniu z zamka.

Aktualizacja zapewniająca dostęp do nowych funkcji, jest już dostępna dla użytkowników.

August Smart Lock 1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.