August Venus: domowy głośnik z Alexą

Marek Cekaw
August Venus: domowy głośnik z Alexą

Rynek inteligentnych głośników wciąż wzbogaca się o nowe modele, a kolejnym jest August Venus. Bezprzewodowy model ma kompaktowe wymiary oraz wbudowanego cyfrowego asystenta Alexę, co czyni z niego centrum sterowania naszym domowym sprzętem.

0

August Venus to produkt bardzo stylowy, którego wygląd może podobać się fanom nowoczesnego stylu. Jego obudowa o kształcie stożka ma dodatkowo teksturowaną powierzchnię, a wykonano ją z wytrzymałych materiałów zapewniających wysoką trwałość produktu.

W jej wnętrzu zamontowano dwa 7,5 W przetworniki, pracujące paśmie od 50 Hz do 20 kHz, zapewniające czysty dźwięk stereofoniczny. A dzięki wbudowanemu WiFi i Bluetooth, muzykę można przesyłać do głośnika z domowej sieci lub urządzeń mobilnych. W przypadku smartfonów ułatwia to firmowa aplikacja August A-Link, umożliwiająca streaming utworów z popularnych serwisów, takich jak Spotify, Tidal oraz wielu innych.

August Venus1

Największą zaletą sprzętu jest jednak obecność cyfrowego asystenta. Alexa pozwala nie tylko kontrolować funkcje głośnika, gdyż umożliwia również sterowanie innymi urządzeniami domowymi. Asystent pozwala kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, zamki oraz wiele innego sprzętu. Natomiast wbudowana bateria zapewnia do 8 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu.

August Venus2

August Venus dostępny jest w cenie 67,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.