Automatyczny ekspres Impressa A5 One Touch

Marek Cekaw
Automatyczny ekspres Impressa A5 One Touch

Ekspresy do kawy nie muszą być duże i rozbudowane. Jeśli w naszej kuchni nie mamy zbyt wiele miejsca, wówczas trzeba kupić coś mniejszego, tak jak Impressa A5 One Touch.

0

Impressa A5 One Touch firmy Jura to jeden z najbardziej kompaktowych ekspresów do kawy dostępnych aktualnie na rynku. Jest to pierwszy produkt z zupełnie nowej linii Impressa A, który funkcjonalnością niewiele ustępuje swym większym braciom.

Jego wzornictwo jest dość oszczędne i proste w kształtach, a mimo to nie brakuje w nim elegancji. Producent zastosował wysokiej jakości materiały, takie jak aluminiowe ścianki, pokryte chromem dysze, a także front wykonany w fortepianowej czerni. Urządzenie jest bardzo małe, liczy sobie jedynie 32 cm wysokości oraz 24 cm szerokości.

Mimo niewielkich rozmiarów, udało się zmieścić w obudowie wysokoobrotowy młynek do kawy, idealnie rozdrabniający aromatyczne ziarna, a także funkcjonalny i łatwy w obsłudze system sterowania, dzięki któremu przygotowanie kawy sprowadza się do wciśnięcia tylko jednego przycisku. Użytkownik może wybrać ilość wody, temperaturę parzenia oraz moc kawy.

Podwójna wylewka z płynną regulacją wysokości od 55 mm do 138 mm jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię delikatnej pianki. Wylewka pozwala uzyskać kremową, delikatną piankę mleczną o kuszącej konsystencji jako dopełnienie doskonałej kawy cappuccino lub kawy latte macchiato. Dwa oddzielne systemy przewodów do kawy i mleka oraz łatwość demontażu gwarantują idealne rezultaty i higienę.

Ekspres dostępny jest w wersji ze srebrnymi oraz czerwonymi panelami bocznymi i kosztuje około 4 tysięcy złotych.

Źródło: Jura.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.