Automatyczny odkurzacz Neato BotVac - najbardziej inteligentny w swej klasie

Marek Cekaw
Automatyczny odkurzacz Neato BotVac - najbardziej inteligentny w swej klasie

Sprzątanie mieszkania zabiera nam sporo czasu, który można by przeznaczyć na ciekawsze zajęcia. Na szczęście dzięki nowoczesnej technologii obowiązek utrzymania czystości w domu, można scedować na coraz bardziej zaawansowane modele automatycznych odkurzaczy, które tak jak Neato BotVac, zajmą się tym z ochotą.

0

Neato Robotics, to znany na rynku producent automatycznych odkurzaczy, który swym zabieganym klientom oferował dotychczas model Neato XV-21. Teraz jednak wprowadził do sprzedaży jego znacznie bardziej zaawansowaną wersję Neato BotVac, która spisuje się jeszcze lepiej.

Producent zapewnia, że Neato BotVac w porównaniu do innych modeli odkurzaczy dostępnych na rynku, posiada o 50 procent większą szczotkę, a więc znacznie skuteczniej zbiera brud z naszych podłóg. Zainstalowano w nim także większy pojemnik na kurz łatwy w opróżnieniu.

Inne roboty mają też problem z poruszaniem się przy ścianach, natomiast Neato BotVac został tak zaprojektowany, że może się do niej zbliżyć na odległość nawet 10 mm, a więc zapewnia znacznie większą dokładność sprzątania.

Odkurzacz posiada zaawansowany system laserowego skanowania pomieszczeń służący do tworzenia ich planów, następnie ustalania najbardziej efektywnej trasy sprzątania. Producent zadbał także o programator, umożliwiający nie tylko ustalenie harmonogramu sprzątania, lecz także określenie miejsc, które ma obsłużyć.

Neato BotVac dostępny jest w cenie 480 dolarów.

Neato BotVac1

Neato BotVac2

Źródło: Neatorobotics.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.