Automatyczny system do opieki nad zwierzakami

Marek Cekaw
AGD  Fnova 
Automatyczny system do opieki nad zwierzakami

Wielu posiadaczy zwierzaków pracuje, więc ich pupile często zostają sami w domu. Nowoczesna technologia umożliwia jednak zajęcie się nimi zdalnie, a pomaga w tym najnowszy produkt firmy Fnova.

0

Urządzenie zaprojektowane przez te przedsiębiorstwo jest kompleksowym i wielofunkcyjnym sprzętem stworzonym do zdalnej opieki nad zwierzętami. Łączy w sobie funkcję dozownika żywności i wody, a także możliwości podejrzenia na żywo jak ma się zwierzak.

Produkt ma wbudowany moduł łączności WiFi, który komunikuje się z naszą domową siecią, zapewniając pełną kontrolę nad jego działaniem przy pomocy aplikacji na smartfona. Użytkownik może m.in. ustalić porcje posiłku oraz godziny, w których będzie wydawany, idealnie dopasowując je do potrzeb zwierzaka. Urządzenie oferuje także poidło, dzięki czemu woda będzie czas świeża, co jest bardzo istotne dla czworonoga.

Dodatkowym wyposażeniem sprzętu jest 1,3 MP kamera wideo z systemem noktowizji oraz mikrofon, pozwalające monitorować zwierzaka w czasie rzeczywistym oraz zrobić mu zdjęcie. Dla wygody użytkownika jest dedykowana aplikacja, która pozwala automatycznie dopasować czasy wydawania posiłków do konkretnej rasy zwierzaka.

Sprzęt oferowany jest w cenie 320 dolarów, co nie jest kwotą niską. Jeśli jednak mamy zwierzaka, którym przez wiele godzin każdego dnia nie ma się kto opiekować, to taki zakup będzie bardzo przydatny.

Fnova 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.