Autowit Fresh: przenośny oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
Autowit Fresh: przenośny oczyszczacz powietrza

Oczyszczacze powietrza najczęściej używa się w domu, ale czyste powietrze potrzebne jest wszędzie. Dla tego powstał przenośny oczyszczacz o nazwie Autowit Fresh, którego można używać ze sobą wszędzie, nawet podczas jazdy samochodem.

0

Pogarszająca się jakość powietrza sprawia, że obowiązkowym wyposażeniem naszych domówi mieszkań stają się oczyszczacze. Problem z tymi urządzeniami jest jednak taki, że jest to sprzęt stacjonarny i zbyt duży by nosić go ze sobą. A tymczasem czyste powietrze potrzebne jest w biurze, a nawet w samochodzie, w którym spędzamy sporo czasu.

Autowit1

Powstał więc produkt o nazwie Autowit Fresh, będący przenośnym oczyszczaczem powietrza. Urządzenie przypominające rozmiarem kubek termiczny jest niewielki rozmiarów, więc z powodzeniem zmieści się do samochodowego uchwytu na kubek, zapewniając czyste powietrze podczas jazdy.

Autowit2

Urządzenie jest przy tym bardzo efektywne. Producent wyposażył je w wielowarstwowy system filtrowania, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Filtr pokryty nanocząsteczkami srebra usuwa kłaczki, włosy, kurz i wszelkie drobinki. Natomiast filtr HEPA usuwa 99 proc. alergenów, cząstek organicznych oraz PM2.5. Jest też filtr węglowy usuwający zapach z papierosów, zwierząt oraz gotowania. Dopełnieniem funkcjonalności sprzętu jest jonizator powietrza, a dodatkowo użytkownik może użyć olejków by wypełnić pomieszczenie ulubionym zapachem.

Autowit3

Autowit Fresh dostępny jest w cenie 70 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.