BBC iPlayer wreszcie w Apple TV

Marek Cekaw
BBC iPlayer wreszcie w Apple TV

Najnowsza generacja popularnego odtwarzacza Apple TV, zyskała właśnie zupełnie nową funkcjonalność. Jego użytkownicy mogą od teraz korzystać z aplikacji BBC iPlayer, zapewniającej im dostęp do bogatej biblioteki materiałów wyprodukowanych przez stację BBC.

0

BBC iPlayer to player oferujący użytkownikom dostęp do bogatej oferty filmów, programów telewizyjnych oraz seriali dostępnych na życzenie, jak również przekazów na żywo. Pojawienie się tej aplikacji dla nowej generacji Apple TV jest sporym zaskoczeniem dla użytkowników tego sprzętu, gdyż dotychczas nie mieli do niej dostępu. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, co z pewnością ucieszy posiadaczy produktu Apple.

Nawigacja po aplikacji jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i bardzo przypomina przeglądanie oferty sklepu iTunes Store. BBC iPlayer oferuje dostęp nie tylko do biblioteki treści, lecz także przekazów na żywo z kanałów BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four oraz innych. Dodatkowo można oglądać nadawane w nich materiały do 30 dni od emisji, więc nawet jeśli przegapimy odcinek ulubionego serialu, możemy go obejrzeć w późniejszym terminie.

Zaletą aplikacji jest również synchronizacja między urządzeniami, więc można rozpocząć oglądanie problemu na Apple TV, a następnie dokończyć go na smartfonie.

iplayeratv1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.