BD-AMS20S, czyli nowy odtwarzacz Blu-ray marki Sharp

Damian Jaroszewski
BD-AMS20S, czyli nowy odtwarzacz Blu-ray marki Sharp

Nowy model BD-AMS20 to smukły, ale w pełni funkcjonalny odtwarzacz multimedialny Blu-ray 3D. Poprzez modem WLAN urządzenie połączy się z Internetem, umożliwiając odtwarzanie materiałów z serwisu YouTube oraz korzystanie z różnych funkcji DLNA jak np. przesyłanie multimediów z domowego komputera.

0

Dwa gniazda USB (z tyłu i z przodu) stwarzają szerokie możliwości podłączenia urządzeń dodatkowych. Można również kopiować foldery i pliki z płyt DVD/CD na pamięć lub dysk USB (nie dotyczy to materiałów zabezpieczonych przed powielaniem). Aplikacja, która umożliwi sterowanie odtwarzaczem za pomocą smartfonów firmy Apple będzie dostępna w lipcu 2012.
Model BD-AMS20 odtwarza pliki w formatach BD, DVD, CD, DiVX-HD, MKV, MPEG4, MP3 oraz JPEG. Możliwe jest również bezpośrednie odtwarzanie formatu AVCHD stosowanego w kamerach cyfrowych. Funkcja AQUOS-Pure-Mode dobiera optymalną jakość obrazu przy podłączeniu telewizora Sharp AQUOS przez kabel HDMI, a nowa funkcja Sharp-Super-Picture poprawia jakość odtwarzania plików wideo z pamięci USB.
Filmy o rozdzielczości HD zapisane na smartfonie można oglądać na telewizorze LCD z wykorzystaniem funkcji MHL. Obsługa dźwięku DTS-HD Master Audio Essentials i Dolby TrueHD zdaniem producenta gwarantuje, że najwyższej jakości w pełni trójwymiarowy dźwięk emitowany przez model BD-AMS20 będzie stanowił uzupełnienie dla trójwymiarowego obrazu o pełnej rozdzielczości HD.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.