BEKER: odtwarzacz MP3 dla pływaków

Marek Cekaw
BEKER: odtwarzacz MP3 dla pływaków

Podczas pływania również lubimy sobie posłuchać muzyki, jednak wybór sprzętu, który się do tego nadaje nie jest zbyt szeroki. Czasem można jednak znaleźć coś ciekawego, jak najnowszy odtwarzacz przenośny firmy BEKER, zaprojektowany specjalnie dla pływaków.

0

BEKER jest urządzeniem, którego konstrukcja została opracowana specjalnie z myślą o sportowcach dużo czasu przebywających w wodzie oraz o zapewnieniu im maksymalnego komfortu. Dlatego nie są to zwykłe wodoszczelne słuchawki, które oferuje kilku producentów.

BEKER1

Tutaj mamy do czynienia ze sprzętem o zupełnie innej konstrukcji, wykorzystującym przewodnictwo kości. Odtwarzacz zakłada się więc na głowę, zaś dźwięki przekazywane są poprzez wprawianie w wibrację kości czaszki. Takie rozwiązanie nie blokuje nam uszu, umożliwiając słyszenie komend trenera. Urządzenie jest przy tym bardzo małe i lekkie, waży bowiem około 30 gramów, więc można je podpiąć np. do opaski gogli. Odtwarzacz jest naturalnie wodoszczelny do głębokości 3 metrów i odporny na pot oraz słoną wodę.

BEKER2

Wyposażono go również w 8 GB wbudowanej pamięci, która pomieści około 2000 utworów oraz przetworniki pracujące w paśmie przenoszenia 20 Hz - 20 kHz. Sprzęt obsługuje formaty MP3, WMA i WAV, a wbudowana bateria 300 mAh, zapewni do 8 godzin słuchania muzyki. Jej ponowne naładowanie trwa około 50 minut.

BEKER3

Odtwarzacz dostępny jest w cenie 111 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.