B&W zapowiada nowe głośniki z serii Diamond Prestige Edition

Marek Cekaw
B&W zapowiada nowe głośniki z serii Diamond Prestige Edition

Marka Bowers & Wilkins wzbogaca swą ofertę głośników do domowych zestawów audio. Firma zapowiedziała dwa nowe modele z rodziny 800 Series Diamond Prestige Edition, a są to 805 D3 oraz 802 D3, wykończone drewnem palisandrowym. 

0

Audiofile z bardzo grubym portfelem mogą już zakupić najnowsze modele podłogowych kolumn głośnikowych firmy Bowers & Wilkins. Marka wprowadziła właśnie do sklepów dwa modele 805 D3 oraz 802 D3, należące do topowej serii 800 z rodziny Diamond Prestige Edition.

Oba modele są głośnikami podłogowymi, które prezentują się niezwykle ekskluzywnie. Producent wyposażył je bowiem w obudowy wykonane z palisandru i wykończone na wysoki połysk 13 warstwami lakieru. Oczywiście do wyboru są też inne wersje wykończenia, mianowicie czarna, biała oraz rosenut.

Diamond Prestige 1

Zainstalowano w nich naturalnie firmowy osprzęt z najwyższej półki, składający się z kopułkowego tweetera oraz przetworników z serii Continuum i Aerofoil.

Model 805 Prestige Edition kosztuje 5500 funtów za parę, natomiast za 802 Prestige Edition trzeba zapłacić 19,5 tys. funtów za parę.

Diamond Prestige 2

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.