Bądź Smart z telewizorami Phillips

Damian Jaroszewski
Bądź Smart z telewizorami Phillips

Dzisiejsze telewizory oferują ogromne możliwości dla spragnionych rozrywki widzów. Tradycyjne pojmowanie „oglądania telewizji” już dawno przeszło do lamusa. Wzrastające wymagania użytkowników wyprzedza Phillips proponując Smart TV.

0

Smart TV to innowacyjne rozwiązanie dla telewizorów z dostępem do Internetu. Technologia Smart usprawnia i uprzyjemnia korzystanie z telewizora poprzez 4 filary: Net TV, Program, Simply Share i Control. Net TV to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy potrzebują nieustannego, otwartego dostępu do Internetu. YouTube™, Ebay® , Twitter to tylko efektowny początek długiej listy aplikacji dostępnych w modelach od serii 4000 wzwyż z 2012 roku. Kinomaniaków zachwyci wypożyczalnia filmów VoD – dzięki serwisowi IplaFilm mogą mieć dowolny film w zasięgu jednego ruchu palca i nawet najbardziej wybredni koneserzy znajdą dla siebie coś satysfakcjonującego.

Nagrywaj ulubione programy
Problem przedzierania się przez drukowany program telewizyjny czy ubogą graficznie telegazetę rozwiązuje kolejna funkcja – Program. Czytelny i łatwy w użyciu przewodnik telewizyjny usprawnia wybór oglądanego kanału. Co więcej – gdy nagle w trakcie trwania Twojego ulubionego filmu zabraknie popcornu, możesz bez żalu udać się do kuchni. Na taki spacer pozwala funkcja wstrzymywania oraz nagrywania emitowanego programu.

Przeglądaj pliki na ekranie telewizora
Dostęp do Internetu przestał być domeną jedynie komputerów, telefonów oraz laptopów – stale wzrasta liczba urządzeń umożliwiających surfowanie po sieci. Telewizory Phillips idą
o krok dalej – łączą wszystkie sprzęty w jedną, domową sieć za pomocą funkcji Simply Share. Daje to nieograniczone możliwości szybkiego przesyłania różnych plików – zdjęć czy filmów. Dzięki Simply Share jedna chwila wystarczy, by Twoje multimedia pojawiły się na ekranie telewizora.

Nie szukaj pilota
Swobodny dostęp do Internetu, przesyłanie danych przy użyciu Simply Share czy przeglądanie programu telewizyjnego dodatkowo uprzyjemnia ostatni z czterech filarów Smart TV – Control. Wprowadzone przez Phillips rozwiązanie sprawia, że interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Użytkowników z żalem rozstających się z telefonem komórkowym na pewno ucieszy możliwość sterowania telewizorem przy pomocy smartfona. Wystarczy pobrać aplikację Phillips My Remote, by na zawsze zakończyć odwieczną rywalizację o pilota!

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.