Bang & Olufsen pozbawia kabla słuchawki Beoplay H5

Marek Cekaw
Bang & Olufsen pozbawia kabla słuchawki Beoplay H5

Firma Bang & Olufsen kontynuuje rozpoczętą niedawno akcję pozbawiania kabli wszystkich swych słuchawek dousznych i wprowadzania na rynek ich bezprzewodowych wariantów. Najnowszym modelem, który utracił własny przewód jest Beoplay H5.

0

Beoplay H5 to słuchawki przeznaczone dla amatorów sportu, którzy nie chcą rezygnować ze słuchania muzyki podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Bang & Olufsen 1

Ważące zaledwie 18 gram słuchawki, są wyposażone w system pozwalający spersonalizować barwę dźwięku za pośrednictwem iPhone'a lub Apple Watch, łącząc się z nimi przy pomocy technologii Bluetooth 4.2 i dostosowując ją do indywidualnych preferencji.
Sterowanie funkcjami umożliwia specjalnie do tego celu stworzona aplikacja o nazwie B&O PLAY ToneTouch, która oferuje korektor barwy dźwięku, wraz z możliwością zapisania własnych ustawień. Ich bateria starcza natomiast na około dwie godziny pracy.

Bang & Olufsen2

Produkt wyposażono w 6,4 mm przetworniki elektro-dynamiczne o paśmie przenoszenia 20 Hz - 20 kHz, a także mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych. Ich obudowa jest odporna na zachlapanie wodą, co chroni je również przed deszczem oraz potem. Zabezpieczone są także przed pyłem, zaś przewody znajdują się w tekstylnym oplocie dla podniesienia ich wytrzymałości. Dla wygody umieszczono w nich również magnesy pozwalające połączyć ze sobą obie słuchawki i zapobiec w ten sposób zsunięciu się ich z szyi, w momencie gdy akurat nie słuchamy muzyki.

Bang & Olufsen3

Beoplay H5 oferowane są z kilkoma rodzajami końcówek, pozwalających dopasować je do kształtu uszu. W zestawie są trzy pary sportowych końcówek zaprojektowanych do ochrony uszu przed potem oraz cztery rodzaje silikonowych końcówek o różnych kształtach i rozmiarach.

Bang & Olufsen4

Beoplay H5 są już dostępne w sprzedaży i można je dostać za 249 dolarów.

Bang & Olufsen5

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.